×

خطا

قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

30 آبان ماه 1394 به همراه قریب به 35 نفر از اعضای انجمن از پروژه برج تجاری، مسکونی، ورزشی، رفاهی ویلا باکس اوج بازدید به عمل آوردیم. ابتدا به شرح مختصری از این پروژه عظیم می پردازم.

طرح معماری مجموعه ویلا باکس اوج با هدف دست یافتن به بهترین چشم اندازها برای هر واحد مسکونی (توامأ جنگل و دریا) در چند زاویه شکسته و غیر موازی طراحی شده است.

دور تا دور واحدهای مسکونی که هر یک با داشتن تراسهای وسیع، خود حکم ویلایی مستقل را در ارتفاع دارند، با پوششی از شیشه های بلند و برافراشته که از کف تا سقف را پوشانده اند، امکان دید مناظر بسیار زیبا و شگفت انگیزی را برای ساکنین به ارمغان می آورد. به این ترتیب سعی بر آن شده است که حتی ذره ای از این مناظر نادیده رها نشده تا این تابلوهای زیبای چشم نواز نقاش چیره دست طبیعت، زینت بخش فضاهای آرام و مطلوب داخلی بناها باشند.

زیرزمین ساختمان ویژه پارکینگ است.

همکف: بخش شمالی  لابی -بخش جنوبی تجاری

نیم طبقه :بخش شمالی موتورخانه استخر-بخش جنوبی تجاری

طبقه اول:بخش شمالی استخر-بخش جنوبی تجاری

طبقه دوم:بخش شمالی کافی شاپ-بخش جنوبی ۴واحد مسکونی که هر واحد حدود ۱۰۰متر مربع

طبقه  ۳تا۷: 5طبقه،3واحدی ،هرواحد حدود ۱۸۰تا۲۰۰مترمربع

طبقه ۸تا۱۵: 8طبقه،2 واحدی،هرواحد حدود ۳۰۰مترمربع

طبقه ۱۶ و ۱۷ :۲طبقه،تک واحدی ،حدود ۶۰۰مترمربع

طبقه ۱۸،۱۹،۲۰،۲۱:پنت هاوس برج،

سقف آخر:روف گاردن

امکانات ویژه برج وبلا باکس اوج: قایق-جت اسکی-اسکله دریایی-کباب خانه ساحلی-استخر ساحلی-باند هلیکوپتر

 

سپاس از شخص جناب مهندس فرهاد مغربی، سرمایه گذار و کارفرمای این پروژه، هم به جهت همکاری با انجمن  در راستای تدارک این بازدید پربار و هم به جهت فعالیت حرفه ای ایشان در زمینه ساخت و ساز در شهر زیبایمان شهسوار، که به حق مایه افتخار است و جای بسی قدردانی دارد. همچنین از سپاس از مهندس مصطفی ریاضی  سرپرست کارگاه، مهندس فرزان گرگانی مسئول دفتر فنی،مهندس دارا دمیرچی مهندس ناظر تاسیسات و همه دست اندرکاران این پروژه